ODSTRASZACZE ZWIERZĄT

Filtry

Cena

Cena

  • Cena 4,00 zł - 150,00 zł

Producent

Marka

Aktywne filtry

Samochodowy odstraszacz do gryzoni

nr. kat. VIANO1
Urządzenie, które skutecznie odstrasza od naszego pojazdu kuny, łasice, szczury i myszy. Pogryzione pod maską przewody elektryczne, hamulcowe, olejowe, chłodnicze, klimatyzacyjne czy od komputerów pokładowych, to nie tylko straty materialne, niejednokrotnie bardzo wysokie, ale też duże zagrożenie wypadkowe.
112,00 złbrutto91,06 zł netto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Samochodowy Odstraszacz Kun Gryzoni DUO-Led

nr. kat. Viano2
Odstraszacz samochodowy 12V to niezwykle skuteczne urządzenie, które sprawi ze wszelkie gryzonie (kuny, łasice, myszy, szczury) będą trzymały się z daleka od naszego samochodu.
125,00 złbrutto101,63 zł netto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Elektrofumigator na komary 12/24V

nr. kat. 39030
Wtyczka zapalniczki z wbudowanym dyfuzorem elektrycznym do środków odstraszających owady. Odpowiednie do standardowych tabletek, jak i do płynnych środków owadobójczych. Z kątem skrętu i światłem Led. Produkty insektobujcze nie są wliczone w cenę i należy je kupić osobnoW celu prawidłowego stosowania, postępuj zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na opakowaniu produktu. Komary, przeciw komarom
37,50 złbrutto30,49 zł netto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Wkład BROS do elektrofumigatora na komary

nr. kat. BR01
Wkłady do elektro na komary 20 sztuk Wkłady uzupełniające do elektrofumigatora BROS elektro. UWAGA ! Wkłady działają również z większością elektrofumigatorów dostępnych na rynku. 1 wkład = do 12 godzin ochrony
11,99 złbrutto9,75 zł netto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Absorber 150 ml pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów

nr. kat. DR376
Eliminuje nieprzyjemny zapach, odświeżacz powietrza o zapachu świeżej pościeli. Preparat Dr. Marcus Absorber skutecznie usuwa z powietrza wszelkie uciążliwe zapachy jak np. gotowania, dymu, farb, sanitariatów, śmieci, odchodów zwierząt, pleśni, kratek ściekowych, itp. W przeciwieństwie do innych środków, nie maskuje lecz je pochłania.
11,50 złbrutto9,35 zł netto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Odstraszacz Dioda gryzoni kun szczurów myszy 220V

nr. kat. VIANO IV
Urządzenie, które skutecznie odstrasza od zabudowań kuny, łasice, szczury i myszy. TRYBY PRACY: Emisja modulowanych ultradźwięków z włączonymi błyskami Wyłącznie emisja modulowanych ultradźwięków. Błyski można wyłączyć za pośrednictwem przełącznika umieszczonego w dolnej części urządzenia.
135,00 złbrutto109,76 zł netto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie